/O firmie /Ogólne warunki sprzedaży

Ogólne warunki sprzedaży

Ogólne Warunki Sprzedaży, zwane dalej OWS zostały wprowadzone na podstawie uchwały zarządu Spoiwex Sp. z o.o. i zaktualizowane dnia 06.09.2021 roku. 

OWS mają zastosowanie we wszystkich kontraktach handlowych, w których Sprzedającym jest Spoiwex Sp. z o.o. W przypadku podpisania umowy indywidualnej zastosowanie mają zapisy wynikające z tej umowy. 

Ze względu na posługiwanie się OWS w formie elektronicznej, do związania stron ich warunkami nie jest wymagane dostarczenie ich przy zawarciu umowy. Wystarczające jest umieszczenie ich na stronie internetowej spółki Spoiwex w taki sposób, aby druga strona umowy mogła je przetwarzać i przechowywać w trakcie czynności związanych z realizacją umowy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Klientów do zapoznania się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży.

Zarząd Spoiwex Sp. z o.o.


Pliki do pobrania:

Ogólne Warunki Sprzedaży

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.