/O firmie

Przedsiębiorstwo Spoiwex Sp. z o.o.

Spoiwex Sp. z o.o. powstał w 2008 roku i jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych spoiw hydraulicznych przeznaczonych dla inżynierii komunikacyjnej (drogowej, kolejowej, lotniskowej), oraz budownictwa kubaturowego. Dodatkowo świadczymy usługi dla sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania z elektrowni. Zajmuje się również badaniami i doradztwem technicznym w zakresie doboru materiałów i technologii.

Charakterystyka produktów

Nasze rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale są zarówno ekonomiczne i ekologiczne. Stawiamy na rozwój nowych technologii, a nasi inżynierowie i technolodzy dokładają wszelkich starań, żeby nasze produkty odpowiadały rosnącym wymaganiom i potrzebom nowoczesnego rynku budowlanego. Główne obszary zastosowań to:

  • stabilizacja gruntów rodzimych, mieszanek i kruszyw,
  • ulepszanie podłoży pod konstrukcje nawierzchni drogowych,
  • osuszanie i poprawa parametrów geotechnicznych gruntów w warstwach nasypów

Realizacja zamówień

Zamówienia realizujemy na bieżąco, z jednodniowym wyprzedzeniem. Doskonała znajomość realiów rynku budownictwa drogowego sprawia, że wiemy jak ważne jest żeby terminowo realizować dostawy materiału i niepotrzebnie nie wstrzymywać prac.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.